Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Animacje dla dzieci

… malowanie, wycinanie i klejenie - animacje czasu wolnego są przewidziane dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Zobacz co jeszcze czeka na Twoją pociechę.

Animacje dla dzieci

Pomysłowość Pani Kingi – naszej animatorki jest wielka. Codziennie jej fantazja i kreatywność naszych małych Gości jest impulsem do stworzenia czegoś wyjątkowego i przeżycia nowej przygody. Dzięki temu mamy już pokaźną galerię prac i jeszcze większą bazę pięknych wspomnień:)

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
24 czerwca 2014

Lato w Białce Tatrzańskiej

W tym roku Lato na Bani upłynie pod znakiem rozlicznych atrakcji. Kabarety, koncerty i występy teatru i zespołu góraskiego...

Lato w Białce Tatrzańskiej

Serdecznie zapraszamy na wakacje w Białce Tatrzańskiej. Będzie intensywnie... Rozśmieszać nas będzie Cezary Pazura, Łowcy.B i Piotr Bałtroczyk. Nie zabraknie też folkowej muzyki, koncertów i występów teatru góralskiego. Future Folk, Trebunie Tutki, Siwy Dym, Ino Ros, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Pectus i Loka  - zapewnią różnorodność i dobrą zabawę.

Zobacz więcej.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
16 czerwca 2014

Dzień Dziecka :)

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom i tym małym i tym całkiem dużym, by każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy, aby każda chwila była wypełniona tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siłę, entuzjazm i namiętność. Życzymy tego jak najpiękniej umiemy :)

..

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
1 czerwca 2014

Dzień Matki

Mama to miękkie ręce. 
Mama to melodyjny głos, 
to chuchanie na uderzone miejsce. 
Mama to samo dobro i sama przyjemność. 
Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie,
dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.

/Melchior Wańkowicz /

 

Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom życzymy spełnienia każdego nawet najmniejszego marzenia oraz radości dużo i zawsze:) Dziękuje, że jesteście!

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
26 maja 2014

Zbliża się Dzień Matki

Już 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezet, pomyśl o voucherze na pobyt w Hotelu Bania **** Thermal & Ski, to doskonały podarunek dla wszyskich kobiet marzących o odrobinie odpoczynku.

Idealnym miejscem na relaks jest również Sielsko Anielsko Wellness & Spa, które zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Serdecznie zapraszamy:)

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
20 maja 2014

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.