Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która co roku gości na naszych stokach. „Start do Nart” to nie tylko zabawy i konkursy na śniegu, ale także wywiady z ekspertami związanymi z turystyką zimową oraz testy najnowszego sprzętu narciarskiego. Eksperci doradzą jak zaopatrzyć się na stok aby szusować bezpiecznie, jaki ubiór najlepiej chroni przed hipotermią oraz jakie są trendy w sezonie zimowym 2017.

 

Patronem medialnym jest Radio Zet. Partnerem strategicznym firma Kia Motors Polska. Partnerami są także Atomic Skiing, Salomon i Excellence S.A.

 

Współorganizatorami jak zwykle są Hotel Bania Thermal & Ski, Bania Ski & Fun oraz Kotelnica Białczańska.

 

Informacje o wydarzeniu https://www.facebook.com/StartDoNart/

Fotorelacja oraz komentarze ekspertów na http://www.startdonart.pl/

Relacja na żywo w dniach 3 - 5 lutego na antenie Radia Zet.

 

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
31 stycznia 2017

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

Styczeń przyniósł nam pierwsza nagrodę w tym roku :) Jury konkursu "Najpiękniesze SPA 2016" na prestiżowej gali przyznało nagrody dla najlepszych obiektów SPA. Zostaliśmy zwycięzcą w kategorii Ski & Spa. Nagroda cieszy tym bardziej, że w konkursie brały udział aż 174 obiekty!

 

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

 

Zachęcamy do lektury artykułu, podsumowującego galę. http://blogstar.pl/najpiekniejsze-spa-2016/

 

Jeśli cenicie sobie magiczne miejsce jakim jest Sielsko Anielsko Wellness & Spa w naszym hotelu, zachęcamy do polubienia funpage - znajdziecie tam aktualne informacje o nowościach, promocjach i konkursach.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
16 stycznia 2017

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
23 grudnia 2016

Mikołaj na Bani!

Na 6 GRUDNIA - Mikołaj przygotował promocje.

 

Dzieciaki do 15 roku życia w tym dniu jeżdżą za 5 zł na stokach Bani i Kotelnicy Białczańskiej. A w Termie Bania dzieciaki za 1 zł bez ograniczeń czasowych mogą korzystać ze Strefy Zabawy. Otrzymują również lody na osłodę :)

 

ZAPRASZAMY DO BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ!!!!

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
5 grudnia 2016

Epilog Super Rally - podsumowanie

Sezon Super Rally 2016 tradycyjnie już został rozpoczęty i zakończony u stóp Tatr w przepięknie położonej bazie - Hotelu Bania **** Thermal & Ski i Termach Bania, ze startem honorowym z kompleksu największej w Polsce stacji narciarskiej „Kotelnica Białczańska”. Załogi, startujące w MoneyWell Investment Kager Super Rally Epilog, zmierzyły się nie tylko z niezwykle trudną trasą, ale i warunkami pogodowymi w pięknej scenerii gór przykrytych białym puchem. Malowniczy odcinek krył wiele niespodzianek, zjazdów, podjazdów, zakrętów, przesmyków między świerkami.

Rywalizacja, jak zwykle na Super Rally, przepełniona była walką do ostatniej sekundy w sportowej i przyjacielskiej atmosferze.

W klasie moto wygrał niezwyciężony Damian Musiał, w ośkach najlepszy był Przemek Dąbek, a licznej klasie quad 4x4 (25 startujących zawodników) przodował Mistrz sezonu 2016 - Maciej Isbrandt / ATV Kotoń, który również uzyskał najlepszy czas wśród wszystkich startujących w epilogu. Maciej zajął również 1 miejsce w markowym Pucharze Can-Am Super Rally zorganizowanych przy zaangażowaniu importera – firmy Taurus Sea Power Sp. z o.o. Warto nadmienić, iż Can-Am'y zdominowały pierwsze 14 miejsc w Q4, a w klasie SSV przejęły pierwsze i trzecie miejsce na podium. Zwycięzca - Adam Goński za kierownicą Can-Am Maverick XRS Tturbo pokazał brawurową jazdą jak dosiadać tą super szybką maszynę. Adam Goński i Piotr Wala odebrali również puchar i wspaniałe nagrody, m.in. kask firmy Can-Am za pierwsze miejsce w klasie SSV w  Pucharze Can-Am Super Rally.

Klasy samochodowe obsadzone doświadczonymi załogami dostarczały kibicom wielu emocji. W klasie Sport do 150 KM załoga Mateusz Piekiełko i Konrad Gola stanęła na najwyższym stopniu podium. W nieco mocniejszej klasie Sport pow. 150 KM zwyciężyła załoga Wojciech Kłak i Dawid Patruś. Walkę z klasie Super Sport do 150 KM wygrał tarnowski team Marcin Pasadyn i Maciek Brożek. Najlepszy czas wśród wszystkich klas samochodowych wykręciła załoga startująca w klasie Super Sport pow. 150 KM - Konrad i Wojciech Nowakowscy / KRT 4X4 Kamikadze Rally Team - bracia z Nowego Sącza. Stawkę samochodów tradycyjnie zamykał pomarańczowy Unimog, radośnie witany przez kibiców na trasie. Wojtek Bodziony i Mariusz Gwizdowski odebrali puchar za pierwsze miejsce w klasie Truck.

 

Konrad Nowakowski - zwycięzca Epilogu w klasie Super Sport pow. 150 KM: “Trasy były super chociaż trochę wymagające, oblodzenie, śnieg i dość sporo błota, ale przecież to rajd dla samochodów terenowych. Co do konkurencji w klasie to można powiedzieć, że była mocna, a auta doinwestowane. Nawet jesteśmy zaskoczeni, że udało się wygrać po tak długiej przerwie w startach. Atmosfera super, organizacyjnie bez zarzutu. Podsumowując, muszę powiedzieć, że bardzo nam się podobało.”

 

W sobotę wieczorem, 12 listopada 2016, w Klubie Bania rozdano puchary i cenne nagrody rywalizującym w Epilogu 2016. Zwycięzcy poszczególnych kategorii w klasyfikacji sezonu zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i tabliczkami. 

Najszybszym zawodnikiem Super Rally 2016 spośród stawki moto, quad i SSV został Mirosław Wojnowski nagrodzony zegarkiem męskim firmy TAG Heuer. 

Tytuł najszybszego Can-am’owca Super Rally 2016 otrzymał Kornel Demianiuk, który otrzymał od firmy TAG Heuer wspaniały zegar ścienny. 

Najszybszą załogą samochodową Super Rally 2016 został Jędrzejowski Team: Daniel Witasik / Michał Poczęty / Karol Bukowski, który został nagrodzony przez firmę Manta dwoma telewizorami. 

Uhonorowani zawodnicy uzyskali najkrótszy czas przejazdu (suma czasów) Odcinków Testowych podczas wszystkich rund sezonu Super Rally 2016.

Najsympatyczniejszym zawodnikiem Super Rally 2016 został Irek Ostafin z ATV Kotoń.

Epilog Super Rally - podsumowanie

MISTRZOWIE i WICEMISTRZOWIE SUPER RALLY 2016:

MOTO

1. Damian Musiał
2. Kamil Piwowarczyk
3. Konrad Jurczyński

QUAD 2x4
1. Mirosław Wojnowski
2. Przemysław Dąbek
3. Rafał Pazdur

QUAD 4x4
1. Maciej Isbrandt
2. Kornel Demianiuk
3. Tomasz Ceklarz

SSV
1. Łukasz Łach
2. Adam Goński / Paweł Wala
3. Marcin Skarżyński / Monika Skarżyńska

SPORT DO 150 KM
1. Wojciech Żerdka / Magdalena Burdak
2. Konrad Gola / Hubert Smuga
3. Mateusz Piekiełko / Maciej Kozłowski

SPORT POW. 150 KM
1. Robert Rożek / Marcin Mróz / Maciej Kulczycki
2. Krzysztof Staniek / Zbigniew Łazarczyk
3. Dariusz Skubis / Michał Starzyk

SUPER SPORT DO 150 KM
1. Daniel Witasik / Michal Poczęty / Karol Bukowski
2. Stanislaw Kajdy / Anna Kajdy
3. Marcin Pasadyn / Arkadiusz Łazarek

SUPER SPORT POW. 150 KM
1. Arkadiusz Krzemień / Piotr Marzec
2. Piotr Paliński / Michał Skowron
3. Marcin Proszkowski / Arkadiusz Gadziała

TRUCK
1. Wojciech Bodziony / Mariusz Gwizdowski
2. Andrzej Świgost / Janusz Litwa
3. Stefan Bieryt / Rafał Bieryt / Piotr Bieryt

PUCHAR CAN-AM SUPER RALLY
QUAD 4x4
1. Maciej Isbrandt
2. Kornel Demianiuk
3. Tomasz Ceklarz

SSV
1. Łukasz Łach
2. Adam Goński / Paweł Wala
3. Robert Kudzia  


Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: MoneyWell Investment, Kager, Gmina Bukowina Tatrzańska, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, Knap Motor, iXXL Studio Reklamy Kielce, NTT System, Manta, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, 4×4 Terenowiec, JP Oils Eneos, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., KNF Team, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Dom Wypoczynkowy Dolinka przy ul. Środkowej 219 w Białce Tatrzańskiej.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
1 grudnia 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.