Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Nagroda dla Sielsko Anielsko na Gala Beauty Stars 2016

Gala Beauty Stars to prestiżowe wydarzenie dla branży. W miniony weekend odebraliśmy Nagrodę Specjalną za "Kreatywną promocję hotelu" :] Dziekujemy jury i wszyskim którzy oddali na nas głos. Sielsko Anielsko Wellness & Spa to nietuzinkowy wystrój, profesjonalna oferta zabiegów oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu pielęgnacji ciała. Fot. Paweł i Katarzyna Dziubasikowie, czyli właściciele Hotelu Bania i Sielsko Anielsko podczas gali
Nagroda dla Sielsko Anielsko na Gala Beauty Stars 2016
Fot. Paweł i Katarzyna Dziubasikowie, czyli właściciele Hotelu Bania i Sielsko Anielsko podczas gali
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
24 listopada 2016

Nagroda Best Ski Hotel in Poland po raz drugi!

Drugi rok z rzędu główna nagroda w kat. Best Ski Hotel in Poland w konkursie World Ski Awards trafiła w nasze ręce! Dziękujemy za piękną galę w Kitzbuechel! Wszystkim sympatykom hotelu dziękujemy za wsparcie, komentarze i oddane głosy.

 

Nagroda Best Ski Hotel in Poland po raz drugi!

Fot. Dyrektor hotelu Stefan Stopa wraz z małżonką odbierają nagrodę na gali finałowej.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
22 listopada 2016

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Odwiedź Banię w terminie 20-24 listopada 20016 r., korzystając z jednej wybranej usługi dostajesz kupon uprawniający do zakupu karnetu na Ośrodek Narciarski Bania za 1 zł.  

 

W promocji udzial biorą:

  • Hotel Bania **** Thermal & Ski
  • Sielsko Anielsko Wellness & Spa
  • Terma Bania
  • Powrót do Źródła DAY SP
  • A Zielony Szałas
  • Restauracja Tatrzańska w Hotelu Bania
  • Lobby Bar w Hotelu Bania
  • sklepy Sport Town i Sport Town Premium Line w Hotelu Bania
  • Wypożyczalnia Waluś Ski
  • Szkoła Narciarska Stok

 

Promocja obowiązuje na terenie Ośrodka Narciarskiego Bania Ski & Fun. Realizacja karnetu na promocyjne przejazdy uzależniona jest od warunków atmosferycznych, otrzymanie kuponu na promocyjne przejazdy nie stanowi gwarancji jego realizacji. Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 21 - 24 listopada 2016 r., promocyjne karnety niezrealizowane w tym okresie tracą swoją ważność.

 

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie https://hotelbania.pl/narciarski/zima-w-bialce

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
19 listopada 2016

Super Rally znowu na Bani

Już w najbliższy weekend 11-12 listopada w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny odbędą się zawody Moneywell Investment Kager SUPER RALLY w rajdach klas MOTO, QUAD i UTV. Będą to finałowe w tym sezonie rajdy, a ekstremalna trasa przebiega na terenie całej gminy Bukowina Tatrzańska. Biuro zawodów jak zwykle w Hotelu Bania, a baza rajdu na parkingu pod Kotelnicą obok hotelu.

 

W piątek od godz. 14:00 będzie można zobaczyć jak prezentują się drużyny i pojazdy, które wyruszą na objazd trasy oraz przejdą badania kontrolne.

 

Pierwszy start w sobotę o godz. 8:30. Przez cały dzień odwiedzający będą mogli skorzystać z jazd testowych pojazdami marki Can-Am. Dla Gości hotelu przygotowany został specjalny konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w sobotę wieczorem o 20:30 w Klubie Bania podczas rozdania pucharów - do wygrania cenne nagrody!

 

Szczegóły eventu na stronie www.facebook.com/super.rally4x4

Super Rally znowu na Bani
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
8 listopada 2016

Rozpoczynamy śnieżenie!

Najbliższy wtorek zapowiada się mroźnie. A to oznacza, że zima nadchodzi...

Dlatego rozpoczynamy przygotowania do śnieżenia, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem rozpoczniemy sezon narciarski już 12 listopada 2016 r. Wtedy ma ruszyć 4 osobowa kolej i wyciąg orczykowy - Bania Ski & Fun. Wszystko jest jednak uzależnione od minusowych temperatur, więc trzymamy kciuki za minusy.

Aktualne informacje dostępne na naszym facebook-u.

Rozpoczynamy śnieżenie!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
4 listopada 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.