Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Hotel Bania na SNOW EXPO w Warszawie 22-23 października 2016

Już  w najbliższy weekend zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SNOW EXPO. Impreza odbedzie się na Stadionie Narodowym i będzie pierwszym tego typu dużym wydarzeniem, które skupi najważniejszych przedstawicieli z branży zimowej turystyki - hotelarzy, ośrodki narciarskie, producentów sprzętu narciarskiego, regiony turystyczne itd.

 

Ogranizatorzy zadbali o to aby targi nie były tylko przestrzenią do pokazania nowych produktów i trendów ale także będzie można spotać się z wieloma znakomitymi osobistościami. Gośćmi wystawy będą m.in. Andrzej Bargiel - skialpinista, który pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę, Agnieszka Gąsienica-Gładczan - najbardziej utytuowana narciarka alpejska ostatniej dekady oraz Andrzej Osuchowski i Paweł Palichleba - narciarze ekstremalni.

 

Nie zabraknie spotkań z ekspartami a Akademia Kuśnierewicza zorganizuje specjalną Strefę Dzieci, pełną atrakcji i konkursów.

 

Hotel Bania na SNOW EXPO w Warszawie 22-23 października 2016

 

Na targi jedziemy z naszymi parnerami - Termą Bania, Kotelnicą Białczańską i firmą rhSport. Jeśli zamierzacie nas odwiedzić zapraszamy na stoisko nr 08. Poznacie naszą ofertę, a także będziecie mogli skosztować góralskich specjałów :]

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
21 października 2016

Dotyk Anioła - kosmetyki

Seria kosmetyków "Dotyk Anioła" została stworzona specjalnie dla Sielsko Anielsko Wellness & Spa i Hotelu Bania Thermal & Ski. Eliksir do ciała, olejek do ciała i kąpieli oraz peeling solny to pierwsze trzy produkty, które mamy zaszczyt przedstawić.

 

Eliksir do ciała to wieloskładnikowa regeneracja skóry, oraz gruntowna pielęgnacja oparta na naturalnych składnikach. Do codziennego stosowania, szybko się wchłania. Pozostawia skórę delikatną i anielsko pachnącą

 

Solny peeling do ciała, nasycony odżywczymi olejami i ekstraktami. Zapewnia wygładzenie, oczyszczenie i delikatne natłuszczenie skóry. Masaż peelingiem i usuwanie martwego naskórka  ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków.

 

Aromatyczny olejek do ciała i do kąpieli zapewnia anielskie chwile  podczas kąpieli w wannie. Olejek odświeża, odżywia i nawilża skórę poprawiając jej wygląd poprzez wygładzanie i oczyszczenie. Odświeża umysł i sprawia, że skóra przyjemnie pachnie. Stosowany po kąpieli szybko się wchłania i długo utrzymuje optymalne nawilżenie skóry. Kąpiel lub masaż, wzbogacona o aromatyczny olejek naturalny przyjemnie relaksuje i wprowadza w pogodny nastrój.

 

 

 

 

 

 

 

Dotyk Anioła - kosmetyki
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
17 października 2016

Głosowanie w konkursie Front Kulturalny trwa...

Przez całe lato na plenerowej Scenie Kultury na Bani odbywały się koncerty – wystąpili m.in. Trebunie Tutki, Gooral, Tymon Tymański, Kapela Hanki Wójciak i inni. Przy okazji zorganizowany był konkurs dla zespołów z Podhala i okolic, które supportowały gwiazdy wieczoru. Spośród zgłoszonych kapel Jury wybrało 7 zespołów, które zagrały na żywo i dostały się do finałowego głosowania.

 

Wielki Finał Teraz tylko od Was zależy, kto wygra pierwszą edycję konkursu Front Kulturalny. Przypominamy, że zwycięski zespół otrzyma od Organizatora – Hotelu Bania **** Thermal & Ski – 5000 zł na wydanie demo. II miejsce to 1000 zł, III miejsce 500 zł.

 

Zasady głosowania Każdy może oddać swój głos  na dowolną ilość zespołów, po jednym głosie na każdy zespół. Głosować można raz dziennie, codziennie. Głosujemy klikając w gwiazdki pod filmikami poszczególnych zespołów, przyznając od 1 do 5 punktów.

 

Nagroda dla głosujących

Wśród osób, które oddadzą swój głos rozlosujemy Voucher na pobyt w Hotelu Bania. Voucher zawiera:

  • 2 noclegi dla 2 osób w pokoju typu Comfort
  • śniadania z góralskim akcentem
  • dostęp do Strefy Saun w Sielsko Anielsko Wellness & Spa: (sauna chlebowa, jodłowa, kamienna, fińska), studni schładzającej, niecki wodnej z hydromasażem i biblioteki
  • wstęp na dyskoteki w Klubie Bania
  • internet wi-fi
  • parking

 

Głosowanie na stronie: http://latowbialce.pl/glosowanie-front-kulturalny/

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
11 października 2016

Hotel Bania zwycięzcą konkursu Hotel Brand Awards w kat. Holiday Resort!

Nasza dobra passa się nie kończy :) Jeszcze nie dawno świętowaliśmy nagrodę World Travel Award, a już teraz możemy się pochwalić kolejną. Zostaliśmy Marką Roku w branżowym konkursie Hotel Brand Awards organizowanym przez firmę Profitroom i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Hotel Bania zwycięzcą konkursu Hotel Brand Awards w kat. Holiday Resort!

Zwycięztwo w kat. Holiday cieszy tym bardziej, że od zawsze staramy się aby Hotel Bania był najlepszym wyborem na rodzinne wakacje - zarówno letnie jak i zimowe. Dziękujemy, że jesteście z nami, że zawsze nas wspieracie - w komentarzach, mailach i opiniach.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
4 października 2016

Bogumił Krużel "Wołanie Gór" - wystawa fotografii

"Wołanie Gór" to wystawa fotografii, którą będzie można oglądać w lobby Hotelu Bania już od przyszłego tygodnia przez całą jesień. Bogumił Krużel to artysta wszechstronny - od lat zajmujący się fotografią, projektowaniem graficznym i reklamą.

 

Bogumił Krużel "Wołanie Gór" - wystawa fotografii

 

Góry wołają... Pomimo wszechobecnej ciszy wołają, a nawet krzyczą... Tytuł wystawy odwołuje się do jednej z książek, niestety nieżyjącego już Michała Jagiełły, “Wołanie w Górach”.

 

Świadomie sięgając do tej publikacji starałem się odwrócić znaczenie i przenieść podmiot z człowieka na góry.

 

Zdarza się, że to właśnie my wołamy (często o pomoc), ale idziemy w góry, bo to przecież one, niczym mityczne syreny nawołują, krzyczą! Idziemy, aby przeżywać, kontemplować, czy wreszcie rozkoszować się widokami.

 

Dokonując wyboru fotografii na tę wystawę starałem się pokazać różnorodność pejzażu górskiego z jego monumentalnością, ale ukazać także detal w postaci kamienia, korzenia. Selekcja była bardzo trudna. Z jednej strony starałem się ukazać piękno malowane światłem, a z drugiej pokazać różnorodne techniki, które wykorzystuję w swojej ponad dwudziestopięcioletniej profesji, jaką jest fotografia. Wszystkie prezentowane zdjęcia brały już udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, a także w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą. Kilka zestawów otrzymało nagrody i wyróżnienia. Fotografie wykonane zostały w Tatrach i tzw. Miastach Skalnych. Najstarsze zdjęcie pochodzi z roku 1990, a najmłodsze z 2015 roku.

 

Pozostaje mi zatem zaprosić Państwa na wędrówkę po moich chwilach zatrzymanych w kadrze, na górskim szlaku!

 

Bogumił Krużel

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
20 września 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.